Góra

Kurs na egzaminy wstępne

Szkolimy zawodowych aktorów od 2010 roku. Indywidualna formuła kursu pozwala nam traktować Cię profesjonalnie i dać Ci maksimum naszej uwagi, energii i zaangażowania w Twój rozwój aktorski. Ponieważ wiemy, że na tym etapie — przed egzaminami wstępnymi — wszystkiego potrzebujesz dużo i bardzo dużo. Kadrę tworzą wyjątkowi aktorzy — osobowości, jednak na naszym kursie, Twój sukces będzie zależał od Twojej pracy. Atmosfera naszego studia jest miła, można powiedzieć nawet domowa, bo tylko w takich, bezpiecznych warunkach może wydarzyć się coś szczególnego. Zapraszam.

Nabór ciągły do grup

Zajęcia na kursie

Interpretacja tekstów (proza, wiersz) — indywidualne
Przeglądy grupowe (teksty i zadania aktorskie) — rejestracja wideo
Piosenka i emisja
Dykcja i konsultacje logopedyczne
Taniec i rytmika

Kadra

kurs_kossakowski

Marek Kossakowski

Nauczyciel autorskiego przedmiotu „Praca przed kamerą” w Szkole Haliny i Jana Machulskich w latach 2015–2019, w tych latach wykształcił ponad 200 wychowanków. Od 2010 roku w ramach inicjatywy „Instrumenty warsztatu aktorskiego” (obecnie Method Studio) prowadzi warsztaty dokształcające z pracy przed kamerą dla zawodowych aktorów z Polski i zagranicy. W latach 2016–2019 polski przedstawiciel międzynarodowej bazy aktorskiej „Spotlight” w Londynie. Absolwent kursu scenariuszowego SCRIPT w Szkole Wajdy, oraz kursu scenariuszowego Krakowskiej Szkoły Scenariuszowej, studiował w PWST we Wrocławiu. Profesjonalny aktor teatralny, filmowy, serialowy. Absolwent m.in. CNSAD w Paryżu (Państwowe Konserwatorium Aktorskie) czy Warszawskiej Szkoły Filmowej. Wystąpił w ponad 30 produkcjach filmowych i serialowych w Europie, na stałe związany z zespołem Teatru Warsawy.

kurs_masiak

Paulina Masiak

Aktorka. Ukończyła Warszawską Szkołę Filmową na wydziale Aktorstwo Nowych Mediów. Zadebiutowała na scenie Studium Teatralnego na Pradze w spektaklu Piotra Borowskiego „Party take (a)part”. Współpracowała m.in. z Teatrem Ochoty, Teatrem Soho. Na swoim koncie ma wiele ról filmowych i telewizyjnych. Jest współzałożycielką grupy teatralnej Kąsaj Fabułkę, która na 23. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej otrzymała Nagrodę Specjalną Związku Artystów Scen Polskich za spektakl „Life is cruel, people are bad”.

kurs_boladz

Olga Bołądź

Aktorka filmowa i teatralna, ukończyła studia na PWST w Krakowie. W trakcie ostatniego roku studiów złożyła podanie o półroczne stypendium na wyjazd do Barcelony, gdzie zagrała w przedstawieniu dyplomowym „Dell Arte no es trista”. Następnie studiowała w Stella Adler Academy of Acting and Theatre w Los Angeles. Występowała na deskach Narodowego Starego Teatru, warszawskiego Teatru Polonia i innych. Za swoje kreacje filmowe była wielokrotnie nominowana do prestiżowych nagród za role kobiece, w tym trzykrotnie nominowana do Złotej Kaczki. Otrzymała Nagrodę Prezydenta Torunia dla filmowca związanego z regionem kujawsko-pomorskim na 8. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Tofifest w Toruniu (2010) oraz Nagrodę za rolę Basi w filmie „Skrzydlate świnie” na 2. Festiwalu Filmu i Sportu w Wałczu. Pisze scenariusze i reżyseruje. Jej debiutancki film „Alicja i żabka” wygrał Konkurs Filmów Krótkometrażowych na 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

kurs_gonera

Robert Gonera

Aktor teatralny i filmowy, absolwent wrocławskiej PWST w której przez jakiś czas był wykładowcą. Po ukończeniu szkoły związał się z Teatrem Polskim we Wrocławiu. Na jego deskach wystąpił w takich sztukach jak: „Damie z Jednorożcem” Krystiana Lupy, „Operze za trzy grosze” Brechta oraz w „Romeo i Juli” w tytułowej roli, w reżyserii Tadeusza Brodeckiego. Występował również w Operetce Wrocławskiej — obecnie Teatr Muzyczny Capitol (1991–1992), Piosenki (2005) oraz im. Heleny Modrzejewskiej (2003–2004). Na swoim koncie ma ponad 80 ról filmowych i telewizyjnych. Za kreację biznesmena Adama Boreckiego w dramacie kryminalnym „Dług” w reżyserii Krzysztofa Krauze otrzymał Polską Nagrodę Filmową Orła, a w 2003 roku otrzymał Dolnośląski Brylant Roku za osobowość twórczą.

Cennik

 • $ 460 zł
 • Pakiet podstawowy
  monthly
  • 3 spotkania indywidualne
  • przegląd grupowy
  • rejestracja wideo
 • $ 120 zł
 • Dodatkowa godzina
  monthly
 • $ -50%
 • Zajęcia w tandemie
  upust
 • $ -10%
 • Wersja on-line
  upust